Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

The Secret Life of Pets

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (İng: The Secret Life of Pets), Illumination Entertainment şirketinin yapımını üstlendiği 2016 yılı 3 boyutlu animasyon, komedi filmi.

Eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar alan film, dünya çapında 875 milyon dolardan fazla hasılat elde ederek Disney ya da Pixar tarafından üretilmemiş en fazla hasılat elde eden film oldu.

Konu

Manhattan’da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile yaşayan Max mutlu bir hayat yaşarken Katie eve kocaman bir köpek getirir. Önceki sahibiyle birlikte yaşayan Duke bir gün evden çıkmış ve kaybolmuştur. Katie onu barınaktan almış ve eve getirmiştir. Max, Duke’dan hiç hoşlanmaz ve onun gitmesini ister. Duke çok sinirlenir. Bir gün Duke yanlışlıkla vazo kırar ve Max bundan istifade edip Duke’a herşeyi yaptırır. Bir gün bütün köpekler Max ve Duke gezintiye çıkar. Max, Duke’dan uzun ince ve kalın bir çubuk getirmesini ister. Duke bundan istifade edip Max’ı tutup kaçırır ve sokak kedilerin olduğu bir yere sürükler. Ondan sonra görevliler Max ve Duke’u yakalar ve psikopat tavşan (Snowball) ve çetesi insanlardan nefret eden yeraltı örgütü kurmuştur. Snowball’un çetesi Max ve Duke’a yardım eder. Max ve Duke onlara katılır. Max ve Duke yeraltına indikten sonra Snowball, Max ve Duke’u engerek yılanı dişletmek ister. Max ve Duke yanlışlıkla yılanı öldürür. Snowball’un düşmanı olurlar. Max’ten hoşlanan Gidget onları kurtarmak için bir takım kurar. Birlikte Max ve Duke’u aramaya başlarlar ve macera daha da ilginç bir hal almaya başlar.

Oyuncular

Seslendirenler Karakterler TürkçeSeslendirmeler
Louis C.K. Max Alper Kul
Eric Stonestreet Duke Çağlar Çorumlu
Kevin Hart Snowball Harun Can
Jenny Slate Gidget Suzan Acun
Ellie Kemper Katie Aysun Topar
Albert Brooks Tiberius Mazlum Kiper
Lake Bell Chloe Gözde Okur
Hannibal Buress Buddy Ali Çorapçı
Bobby Moynihan Mel Naci Taşdöğen
Chris Renaud Norman Halim Ercan
Steve Coogan Ozone Sercan Gidişoğlu
Michael Beattie Tattoo Sinan Divrik

 

Yönetmen
 • Chris Renaud
 • Yarrow Cheney
Yapımcı
 • Chris Meledandri
 • Janet Healy
Yazar
 • Brian Lynch
 • Cinco Paul
 • Ken Daurio
Oyuncular
 • Louis C.K.
 • Eric Stonestreet
 • Kevin Hart
 • Jenny Slate
 • Ellie Kemper
 • Lake Bell
 • Dana Carvey
 • Hannibal Buress
 • Bobby Moynihan
 • Steve Coogan
 • Albert Brooks
Müzik Alexandre Desplat
Kurgu Ken Schretzmann
Stüdyo Illumination Entertainment
Dağıtıcı Universal Pictures
Çıkış tarih(ler)i 16 Haziran 2016 (AIAFF)
8 Temmuz 2016 (Amerika)
Süre 87 dakika
Ülke ABD
Dil İngilizce
Bütçe $75 milyon
Hasılat $875.5 milyon

 

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamıhttps://ne-izlesem.com/wp-content/uploads/2018/06/Evcil_hayvanların_gizli_yaşamı.jpghttps://ne-izlesem.com/wp-content/uploads/2018/06/Evcil_hayvanların_gizli_yaşamı-150x150.jpgadminEn İyi FilmlerIMDB TOP 50Ne İzlesemEvcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin afişi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin aldığı ödüller,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin başrol oyuncuları,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin bütçesi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin çıkış tarihi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin dağıtıcı firma,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin film afişi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin filmi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin fragman,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin hangi ülke yapımı,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin hasılat,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin imdb puanı,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin müziği,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncular,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncuları,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin senarist,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin süresi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin türkçe altyazılı fragman,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin türkçe ismi,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin yapımcısı,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin yönetmen,Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin yönetmeni,The Secret Life of Pets filmi,The Secret Life of Pets filminin afişi
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı The Secret Life of Pets Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (İng: The Secret Life of Pets), Illumination Entertainment şirketinin yapımını üstlendiği 2016 yılı 3 boyutlu animasyon, komedi filmi. Eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar alan film, dünya çapında 875 milyon dolardan fazla hasılat elde ederek Disney ya da Pixar tarafından üretilmemiş en fazla hasılat elde eden film oldu. Konu Manhattan'da bir apartman dairesinde sahibi...