Patron Bebek

The Boss Baby

Patron Bebek (Özgün adı; The Boss Baby), Amerikan bilgisayar animasyonlu komedi filmidir. DreamWorks Animation tarafından üretilen film Tom McGrath tarafından yönetildi ve Michael McCullers tarafından yazıldı. Alec Baldwin, Miles Christopher Bakshi, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow ve Tobey Maguire’ın sesleri bulunuyor. Komplo, bebekler ile yavru köpekler arasındaki gizli savaşta gizli bir ajan olan bir bebeği konu alıyor.

Patron Bebek 12 Mart 2017’de Miami’de galası yapılmış ve 31 Mart 2017’de Amerika Birleşik Devletleri’nde 20th Century Fox tarafından yayınlanmıştır. Film eleştirmenlerin karışık eleştirilerini aldı ve dünya çapında 217 milyon dolar hasılat elde etti.

Konu

bir bebek takım elbise giyerek evrak taşıması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. 7 yaşındaki erkek kardeşi ile çeşitli planlar yaparak güçlerini birleştirip bölge içerisinde oldukça güçlü bir etkiye sahip olan Puppy Corp şirketinin hazırladığı planları bozmak istemektedir.

Yönetmen Tom McGrath
Yapımcı Ramsey Ann Naito
Senarist Michael McCullers
Uyarlama Marla Frazee tarafından üretilen
The Boss Baby adlı eser
Oyuncular
  • Alec Baldwin
  • Steve Buscemi
  • Miles Bakshi
  • Jimmy Kimmel
  • Lisa Kudrow
  • Tobey Maguire
Müzik
  • Hans Zimmer
  • Steve Mazzaro
Kurgu James Ryan
Stüdyo DreamWorks Animation
Dağıtıcı 20th Century Fox
Çıkış tarih(ler)i 12 Mart 2017 (Miami)
31 Mart 2017(Amerika Birleşik Devletleri)
Süre 98 dakika
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Dil İngilizce
Bütçe 125 milyon dolar
Hasılat 217.5 milyon dolar

 

Patron Bebekhttps://ne-izlesem.com/wp-content/uploads/2018/06/Patron-bebek.jpghttps://ne-izlesem.com/wp-content/uploads/2018/06/Patron-bebek-150x150.jpgadminEn İyi FilmlerIMDB TOP 50Ne İzlesemPatron Bebek filmi,Patron Bebek filminin afişi,Patron Bebek filminin aldığı ödüller,Patron Bebek filminin başrol oyuncuları,Patron Bebek filminin bütçesi,Patron Bebek filminin çıkış tarihi,Patron Bebek filminin dağıtıcı firma,Patron Bebek filminin film afişi,Patron Bebek filminin filmi,Patron Bebek filminin fragman,Patron Bebek filminin hangi ülke yapımı,Patron Bebek filminin hasılat,Patron Bebek filminin imdb puanı,Patron Bebek filminin müziği,Patron Bebek filminin oyuncular,Patron Bebek filminin oyuncuları,Patron Bebek filminin senarist,Patron Bebek filminin süresi,Patron Bebek filminin türkçe altyazılı fragman,Patron Bebek filminin türkçe ismi,Patron Bebek filminin yapımcısı,Patron Bebek filminin yönetmen,Patron Bebek filminin yönetmeni,The Boss Baby filmi,The Boss Baby filminin afişi
Patron Bebek The Boss Baby Patron Bebek (Özgün adı; The Boss Baby), Amerikan bilgisayar animasyonlu komedi filmidir. DreamWorks Animation tarafından üretilen film Tom McGrath tarafından yönetildi ve Michael McCullers tarafından yazıldı. Alec Baldwin, Miles Christopher Bakshi, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow ve Tobey Maguire'ın sesleri bulunuyor. Komplo, bebekler ile yavru köpekler...